MÖBLER / Bord / Soffbord 13614374
nr 1361 4374
Soffbord
Mosaik. Bredd: 115, djup: 50 cm, höjd: 55 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 23 november 2020
kl 20:52:14
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)